Omron MY2NJ-24VAC Miniature Power Relays
Brand: Omron
P/N: MY2NJ-24VAC
13
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Description
Product Specification:
| Power Relays | ||
| Miniature | ||
| 24 VDC | ||
| 2 Form C (DPDT-NO, NC) | ||
| 10 A | ||
| Plug Pin | ||
| Socket | ||
| 250 VAC, 125 VDC | ||
| Plug Pin | ||
| Non-Latching | ||
| 636 Ohms |