Atlas Copco EP13PTI150HR13MT Torque
Brand : Atlas Copco
P/N : EP13PTI150HR13MT
13 People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Description
Product Description :
Product Specification :
Torque range min – 85 Nm
Torque range max – 150 Nm
Pulse unit casing tightening Torque- 35 Nm
Fixed transducer torque CCW service- 180 Nm